Opłaty i prowizje

Nasz serwis wyszukujący pożyczki, pozyczka247.com nie pobiera żadnych opłat za dostęp do pieniędzy. Porównywarka pożyczek funkcjonuje całkowicie uczciwie. Nie pobieramy żadnej prowizji. Nasze usługi są całkowicie darmowe dla klienta.

Wybrana przez Ciebie firma pożyczkowa decyduje o opłatach za opóźnienia w płatnościach zgodnie z kontraktem. Pożyczkodawcy w Polsce sami ustalają odsetki karne i opłaty za opóźnione płatności.

Ważne jest, aby pamiętać że wszystkie umowy finansowe zawarte są między Tobą a wybraną przez Ciebie firmą pożyczkową, a nie pozyczka247.com. Nie jesteśmy pożyczkodawcą i nigdy nie występujemy w takiej roli. Jako serwis, kojarzymy tylko pożyczkobiorców i instytucje finansowe przez zaproponowanie wybranych firm pożyczkowych, które oferują pożyczki gotówkowe do kwoty 50000 zł na okres czterech miesięcy.

To pożyczkodawca decyduje o warunkach udzielania pożyczek oraz spłaty. A pożyczkobiorca wyraża na nie zgodę zdalnie, bezpośrednio na stronie pożyczkodawcy. Jako klient, możesz zaakceptować lub odrzucić zapisy proponowane w umowie pożyczki. Twoja umowa precyzuje kwotę pożyczki, okres spłaty, dzienne oprocentowanie, opłaty i kary.

pozyczka247.com nie ma wglądu w Twoją umowę pożyczki. Jeśli masz pytania dotyczące umowy pożyczki lub spłaty, skontaktuj się bezpośrednio z instytucją finansową, korzystając ze środków komunikacji wyszczególnionych na ich stronie internetowej.