Najczęściej zadawane pytania

Jak złożyć wniosek o nieoprocentowaną pożyczkę przez pozyczka247.com?

Możesz złożyć wniosek online za pomocą naszego prostego formularza, a my znajdziemy odpowiedniego dla Ciebie pożyczkodawcę.

Czy to prawda, że pozyczka247.com jest całkowicie za darmo? Czy pobieracie jakieś opłaty za korzystanie z Waszej strony?

Tak, znalezienie oferty pożyczki na pozyczka247.com jest całkowicie bezpłatne.

Ile najwięcej mogę dostać?

Dowolną kwotę od 100 zł do 50 000 zł.

Jakie są wymagania dotyczące ubiegania się o pożyczkę przez Internet?

Każda instytucja ma własne wymagania dotyczące pożyczkobiorców. Ogólnie rzecz biorąc, musisz mieć pełnię praw obywatelskich w Polsce, być w wieku powyżej 18 lat i posiadać ważny dowód osobisty lub paszport; Musisz także mieć źródło dochodu i być w stanie podać numer rachunku bankowego.

Czy dostanę pożyczkę, jeśli moja historia kredytowa nie jest najlepsza?

Idealne historie kredytowe są mniej powszechne, niż myślisz. Jeśli nie masz żadnych nieuregulowanych zaległości, najprawdopodobniej otrzymasz pożyczkę.

Czy mogę spłacić pożyczkę wcześniej?

Absolutnie! Tak naprawdę jest to dokładnie to, co zalecamy. Im dłużej będziesz zwlekać ze spłatą pożyczki, tym więcej zapłacisz.

Co jeśli nie mogę spłacać pożyczki?

Jeśli masz problemy ze spłatą pożyczki w terminie lub Twoja sytuacja finansowa uległa zmianie, zalecamy skontaktowanie się bezpośrednio z pożyczkodawcą.

Jak mam spłacać?

Tylko Twój pożyczkodawca może udzielić Ci szczegółowych informacji dotyczących Twoich pożyczek, w tym dat i okresów spłaty. Okresy spłaty mogą się różnić. Skontaktuj się z pożyczkodawcą, aby zapytać o warunki pożyczki.